Nerijeseno u Kotoru

Nakon odigranih 90. minuta utakmice, fudbaleri Berana uspjeli su da neporaženi napuste teren u Kotoru. U utakmici 28. kola, u duelu sa Bokeljom, nije bilo pobjednika, a Beranci su do boda stigli nakon autogola domaćih.Do podjele bodova došlo je na sličan način kao i u prethodnom kolu, kada su Beranci, na svom terenu, autogolom “poklonili” bod Arsenalu, da bi ovog puta autogol Đorđevića, u finišu utakmice, dopisao novi bod na konto Berana.Inače, domaći su u 52 minutu stigli do vođstva, da bi već pomenutim autogolom bio I postavljen konačan rezultat utakmice- Bokelj Berane 1: 1.Ibar iz Rožaja je poražen u Tivtu, gdje je lider, ekipa Arsenala, slavila pobjedu od 1: 0, dok je Jedinstvo, kao domaćin, ostvarilo pobjedu nad Igalom od 3: 1.Mornar je na gostovanju u Radanovićima savladao Grbalj 2:1, a rezultatom 2: 1 Drezga je ostvarila pobjedu nad Komom.Nakon 28 odigranih kola, Arsenal je na prvom mjestu sa 57 bodova, Mornar ima bod manje, a Igalo treće sa 48 bodova…U 29. kolu, koje se igra narednog vikenda, sastaju se: Berane – Jedinstvo, Ibar- Igalo, Bokelj – Grbalj, Mornar – Kom, Drezga – Arsenal.