Berane- Igalo bez pobjednika

Fudbaleri Berana i Igala odigrali su juče u 15. kolu Amplitudo 2.CFL neriješeno ( 0:0 ).

Iako je domaći tim pružio bolju partiju i stvorio čak četiri šanse za gol, do pogodka nije došlo. Odličan šut Mladena Šoškića, odbranio je golman gostujućeg tima Jovan Perović. Isti igrač je u 12. minutu gađao u pravcu gola gostiju, ali je lopta završila pored stative. Deset minuta kasnije, Šoškić je izveo korner, a Momčilo Dulović je uputio loptu glavom preko gola. U 35. minutu stvorila se iznenadna prilika za Nikolu Lekića, čiji je udarac glavom takođe završio iznad gola.

U drugom poluvremenu probudili su se i gostujući fudbaleri. Često su bili na polovini Berana, ali osim nekoliko polušansi nijesu ozbiljnije ugrozili gol Eldina Bećića. Najbolju priliku u ovom dijelu igre imao je rezervista Berana Eniks Kriještorac, čiji je šut, minut pred kraj regularnog dijela igre, odbranio golman Perović.

U ostalim utakmicama Amplitudo 2.CFL postignuti su sljedeći rezultati:

• Kom 1-0 Jedinstvo
  • Grbalj 2-1 Arsenal
  • Bokelj 1-1 Ibar
  • Mornar 2-0 Drezga

Nakon susreta sa Igalom, Berane je ostalo na šestom mjestu sa 20 osvojenih bodova i u narednom kolu sastaje se sa Ibrom u Rožajama.